تاريخ : پنجشنبه 13 فروردین 1394 | 03:28 | نویسنده : Elşən
بالاخره سال 93 تمام شد، سالی که به جز در مواردی خاص به طور کابوس وار طی شد.
بی شک 93 سالی مملو از ناکامی، تلخی، طاقت فرسا، پر تنش همراه با آرزوهای بر باد رفته و تغییرات زیاد و ماجراهای زیاد درون مجموعه بود.
در این سال تیم امید آذربایجان در 4 تورنمنت رده جوانان شرکت کرد که در 3 تورنمنت پایان یافته حاصل آن یک مقام نائب قهرمانی، یک مقام قهرمانی بود و در دیگری هنوز امیدها برای کسب مقام وجود دارد.

اوج درخشش تیم امید در جام رمضان 93 بود که با تمرینات منظم و عالی پا به این مسابقات گذاشته بود که با بردهای متوالی و بازیهای به مراتب بهتر و بالاتر از سطح مسابقات تا مرحله فینال رسید و در عین ناباوری فینال را باخت و به مقام دومی بسنده کرد. 5 برد و 1 باخت، بهترین خط حمله (29 گل) و بهترین خط دفاعی (7 گل) حاصل کار امید در این مسابقات بود. نتیجه این دوره ی مسابقات شاید تلخ ترین و زجر دهنده ترین نتیجه ممکن بود...

دومین تورنمنتی که امید در آن شرکت کرد لیگ استانی بود که اولین تجربه این تیم در لیگ استان بود. کسب نتایج سینوسی همراه با بدترین آمار گل خورده در تاریخ این تیم به نوعی افت و نزول امید را نشان میداد ولی در نهایت تیم توانست با خود باوری و غیرت در هفته 5 مرحله گروهی مجوز صعود از گروه را گرفته و به دور بعدی راه یابد.
اما این پایان کار نبود، باخت عجیب و دور از انتظار در هفته اول دور دوم جرقه شروع بحران را در تیم زد تا در عرض 1 هفته تمام تلاشهای مجموعه در آستانه از بین رفتن قرار گیرد. باخت در نیمه نهایی لیگ منطقه مقابل تیمی نه چندان مطرح و تساوی در بازی خانگی لیگ استان برابر تیم ملکان بدترین هفته سال و تاریخ امید را رقم زد تا صعود تیم از مرحله گروهی لیگ استان در هاله ای از ابهام قرار گیرد. امید بازی خانگی بعدی را نیز با تساوی به پایان برد تا برای صعود نیاز به برد در خانه حریف (ملکان) داشته باشد.
3 برد، 3 تساوی و 3 باخت همراه با 30 گل زده و 33 گل خورده حاصل کار امید در استان تا بدینجای کار میباشد.

تورنمنت سوم لیگ منطقه ای بود که امید با تساوی آغاز کرد و با 3 برد متوالی به نیمه نهایی مسابقات رسید و در نیمه نهایی بازی را باخت تا از رسیدن به فینال باز مانده و نتواند از عنوان قهرمانی خود دفاع کند. 3 برد، 1 تساوی و 1 باخت همراه با 20 گل زده و 8 گل خورده آمار تیم در این مسابقات بود.

تورنمنت چهارم لیگ فوتسال مراغه بود که با قهرمانی امید آذربایجان به پایان رسید تا مرهمی بر دل مجموعه باشد. بی نظمی در تیم در این دوره در حد اشباع بود. 6 برد و 1 باخت (فنی) همراه با 31 گل زده و 8 گل خورده حاصل تلاش امید بود.

در مجموع جوانان امید آذربایجان در سال 93 از 27 بازی 17 برد، 4 تساوی و 6 باخت (با احتساب 1 باخت فنی) و مجموع 55 امتیاز و میانگین تقریبی 2 امتیاز از هر بازی سال را به پایان رسانید.
در مجموع میتوان گفت که سال 93 با انواع و اقسام خوشیها و ناراحتیها، بردها و باختها، مسائل ورزشی و حاشیه ای فراوان به پایان رسید.
...به امید روزهای بهتر برای امید...طبقه بندی: Timə gorə (درباره تيم)،

باخيش لار 0